Diskuzní fórum
Vložit příspěvek | Zaregistrovat se
SuperMario 16. 06. 2026 11:29:20Bože hlavně ne Nurseho, ten po defenzivní stránce spolu s Bouchardem zosobňují dvojici Pat a Mat.
https://www.nhl.cz/pittsburgh-chysta-cistku-crosby-prijde-o-partaky-a-mozna-se-udela-misto-pro-nurse/5036077
SuperMario 15. 06. 2026 17:43:58
Gratulace Hurikánům, za ty poslední roky si to vážně zasloužili!
A byl napsán další krásný příběh, tentokrát kapitán vs. trenér!
SuperMario 13. 06. 2026 19:48:56
Máme Olivera Okuliara takže trejdy začínají opravdu brutálně :-D
SuperMario 08. 06. 2026 09:01:23
Nevím, co v ten moment běželo hlavou Tortsovi, ale hned pod ním bych v ten moment sedět nechtěl
(jedině v kompletní sadě helmy a chráničů na NFL :-))
Martanci 07. 06. 2026 17:28:34
no už to vypadá víc na Vegas, ale projebat 4brank vedení navíc když je až po druhý třetině :-)))
SuperMario 07. 06. 2026 11:23:07
To jsou věci...
A my nadáváme, když ztratíme 0:3.
Tohle se stát nám ve finále, už mě odvážej...
Andersen mi už víc zápasů vůbec nepřipadá v pohodě, navíc obrana hrůzostrašně propadá a nechává ho ve štychu, čím dál víc věřím Vegas - jsou kompaktnější.
SuperMario 03. 06. 2026 13:05:38
Aha, tak už i Tortsovi docházela s Hertlíkem trpělivost:
https://www.nhl.cz/tortorella-uz-ztracel-trpelivost-pak-hertl-vystrelil-vegas-vedeni-ve-finale/5036006
SuperMario 03. 06. 2026 12:58:32
Hezké počteníčko a pořád si stojím za tím, že se jejich lajna vyprofilovala v tu úplně nejlepší 4 line v celé lize v základní části:
https://www.nhl.com/penguins/news/he-represents-us-perfectly-penguins-dewar-a-great-fit
SuperMario 03. 06. 2026 09:44:53
To je neuvěřitelný, jak Hertlovi dokážou ušít roli přímo na míru. Já ho totiž v nároďáku nikdy nemohl vystát. Nikdy v nároďáku upřímnou NHL kvalitu nepředvedl.
Těžkopádnej, špatnej pohyb, posílal bych ho jenom na buly a k zaparkování na masce - jinak pro mě jako potenciálního trenéra nepoužitelnej.
A hele ho, parádní součástka cirkulárky!
Martanci 02. 06. 2026 20:35:08
to je něco jak Buffalo Bills ve finále SBL taky jim nějak není souzený.
SuperMario 01. 06. 2026 11:34:14
Tak 3x po sobě nedat ve finále ani jeden gól, to prostě nejde. Přál jsem jim to! V životě jsou prostě některé věci "mezi nebem a zemí".
Martanci 31. 05. 2026 23:38:59
Teda s námi 0:2, ale i tak 3x p osobě nedat gol je šílený. Tam prostě musí něco bejt tohle není možný.
Martanci 31. 05. 2026 23:17:09
Těch Švýcarů už je mi fakt líto tohle je šílený prokletí, že nejsou schopni udělat ten poslední krok prohrát 3x po sobě 0:1 to už je na palici.
SuperMario 31. 05. 2026 11:11:31
Jordan Staal - jak já byl v roce 2012 nasranej na něho když odmítnul podepsat dlouhodobou smlouvu, a přesvědčenej jsem celá léta, jak lituje a koukal na naše další poháry a sám už ho za trest nikdy nevyhraje...
SuperMario 31. 05. 2026 11:01:44
Nezapomeň ale že Vegas je cirkulárka!!! :-D
Martanci 30. 05. 2026 14:53:36
Carolina zcela zaslouženě ve finále a spíš víc ji věřím, než Vegas uvidíme, ale zase Hertl vyprodá O2 Arenu s pohárem :-)
Martanci 28. 05. 2026 15:06:41
S Tomášem se znám osobně :-) dokonce bych našel fotku z Vlašimi, kde stojíme u poháru :-)
SuperMario 28. 05. 2026 13:32:36
Myslím, že Malkina hodně nastartovala, co se chuti týče, ta nová "ruská klika". V jiném rozhovoru přiznal, že společně chodí na kafíčka a mají pohodu.
https://www.nhl.cz/meli-jste-strach-vtipkoval-malkin-rus-podepsal-s-tucnaky-novou-smlouvu/5035968
SuperMario 28. 05. 2026 07:34:00
Dnes si otevřu nhl.cz a vyskočí na mě: "Tortorella svedl zázrak, z Vegas udělal cirkulárku."
Tome Zatloukale tohle mi nedělej, zas mám kafe vyprsknutý v klávesnici :-)
SuperMario 28. 05. 2026 07:31:25
Jenže kdo si Gravese s takovou zátěží vezme? Velká cesta do rizika, vysoký kontrakt...
Martanci 27. 05. 2026 17:22:48
Tak Malkin zase na rok :-) hlavně je potřeba se zbavit Gravese borec, kterej nehraje a bere 4,5M do 28/29 šup s ním někam pryč pak se trochu uleví. EK je v poslední sezoně s kontraktem tak je možnost ho v sezoně vyměnit.
SuperMario 16. 05. 2026 13:50:15
Jestli je mi Dubas v něčem sympatický, pak je to jeho pokora a ABSENCE velkohubých prohlášení.
Na GM velmi střízlivý postoj a za to tleskám.
Taky mě samozřejmě potěšilo, jak nepřímo potvrdil, že na tomto fóru jsou vybraní odborníci, perfektně rozumíme hokeji a mohli bychom z fleku skautovat obranu :-))
https://www.nhl.com/penguins/news/dubas-talks-malkin-state-of-the-penguins
SuperMario 14. 05. 2026 09:59:26
Já se omlouvám samozřejmě ten komentátor je Kenny Albert, já si ty dva pořád pletu.
No nicméně "jeho" gól Kulaka jsem si užil.
SuperMario 14. 05. 2026 09:31:18
Já jim to fakt přeju. Faktorů je hodně: Neči, Burns i Kulak.
Mimochodem, hlavní komentátor TNT John Forslund, po skonu "May Day, May Day" Ricka Jeannereta, naprosto nemá konkurenci, doporučil bych školení těch našich "zpomalenců" z Nova Sportu - školení u Forslunda každý aspoň půl roku. Mimochodem kvůli Johnymu byli u mě párkrát sousedi kvůli rušení nočního klidu - dávám si ho trochu nahlas :-))
Inferno 14. 05. 2026 09:10:47
Kulak postupovy gol za Avs :)))
SuperMario 13. 05. 2026 14:39:54
https://www.nhl.cz/zadne-drama-se-konat-nebude-moc-chci-aby-tady-malkin-zustal-rika-dubas/5035894
SuperMario 13. 05. 2026 08:32:19
Hlavně že jede SID, v opačném případě bych tohle MS téměř vůbec nesledoval.
SuperMario 13. 05. 2026 08:01:44
Tak do univerzitní soupisky USA by se vešel kdejaký Clifton 5x, a Wotherspoona jsme celý ročník chválili :-D
Inferland 13. 05. 2026 07:26:32
Furt mrmlate na naší obranu a hele, bek v kanadské i americké repre na MS ;)
SuperMario 10. 05. 2026 18:31:05
Ano, CAR potvrdila, jak velká je propast. Oni a hlavně COL je hokej z jiné planety. Nedokážu si představit co by se muselo stát, aby COL nevyhrálo SC.
A zase s odloženým naším bekem - Jack Johnson, dnes Brett Kulak...
"Překvapivě" si Kulaka dle zámořských médií nemůžou vynachválit, což odráží už jeho současný ice-time.

