Diskuzní fórum

Vložit příspěvek | Zaregistrovat se

Martanci 14. 02. 2008 07:21:43
Proboha co je zas tohle za výsledek 1:2 s Bosotnem no fuj, ale že se nestydíte.Hned to napravte dneska v Carolině.
  bigguy 14. 02. 2008 00:27:52
Pěkný článek o Geňovi super.Moc bych mu přál rossovu trofej určitě na ni má pokud bude hrát v takovém tempu.Historie Pens v Art Ross Trophy je úžasná a kdyby nani navázal Jéňa bylo by to super co říkáte Fans pens?
  Martanci 13. 02. 2008 18:43:48
Ouellet bohužel v Tampě zakrněl momentálně hraje až ve 4.řadě a tráví na ledě kolem 8 minut a z 39 zápasů má 7+12 což je hrůza.
  minki 12. 02. 2008 23:46:18
mohol by prist nejaky kvalitny bek a Ouellet :-)
  Martanci 12. 02. 2008 19:04:46
Zbývá nám 14 dní do konce výměn sem zvědavý jestli posilníme kádr nebo zůstane to co máme.Taky sem zvědav jak se to vyřeší na brankářským postu, pže pochybuju že bude chtít Sabourin jít na farmu no uvidíme.
  Šlégr 11. 02. 2008 22:28:46
Ottawa získala z Caroliny dvojici zkušených hráčů Coryho Stillmana a Mikea Commodorea. Klub naopak opouští obránce Joseph Corvo a mladý útočník Patrick Eaves.

minki 11. 02. 2008 20:21:18
.super clanky, muzstvu sa dari. Ano je pravda, ze Conklin urobil tie chybicky, ale svojimi skvelymi vykonmi taha muzstvo a co vyvadza Malkin :-) tak vau poslednych 5 zapasov 15 bodov a Sykora s Maloneom tiez hraju super a vlastne cele muzstvo. Aj Sydor uz podava vyrovnane vykony. Lets go Pens. Inac sonm si vsimol odkedy nehra Roberts muzstvo podava lepsie vykony. Nezda sa aj Vam, ze je uz pre muzstvo nepotrebny? Netvrdim, ze je to zly hokejista, ale ze zbytocne potom po uzdraveni zaberie miesto mlademu nadejnemu hokejistovi?
  Krojd 11. 02. 2008 09:16:09
Conklin ve svých dvou posledních zápasech udělal dvě velký chyby při rozehrávce, a z obou vznikly góly. Docela škoda kazit průměr a skóre...Hned se mi vybavilo finále Edmonton x Carolina :/
  Wallace 11. 02. 2008 00:38:58
super....sme druhi na vychode,nadhera....:-)) a toto,co vyvadza Malkin v posl.zapasoch...super...len tak dalej...
  bigguy 10. 02. 2008 23:55:11
No řeknu vám , že jsem mile překvapen jak Pens hrají!!! konečně porazili Letce a Jéňa ten je prostě úžasný jednička za posledních 17 zápasů 32 bodů no to je prostě úchvatné
  Liz 10. 02. 2008 21:48:14
lidi....super výhra...a ještě mi vyšel už zase tip...v poslední době se mi dařííí!!=D...GENO 100% vítěz bodovnáí....přeju mu ať to výjde..má k tomu pěkně našlápnuto...a taky dobrej zápas pro Péťu Sejčka....jen tak dál...mám z vás radost....GO PENS GO!!!!!
  Martanci 10. 02. 2008 21:40:36
Mně zase ne ja dal 5:4
  Šlégr 10. 02. 2008 21:39:28
Tak je to doma a ještě mi vyšel tip na vyslédek!!!
  Martanci 10. 02. 2008 21:27:22
Pojistka a ještě takovej pěknej gól to už dneska bude výhra.
  Šlégr 10. 02. 2008 21:23:49
Letang 4:2!!!
  Šlégr 10. 02. 2008 21:15:18
Ty třetí třetiny,ty sou pro nás horor!!! Jen aby to nedopadlo,jako s New Jersey!!!
  Martanci 10. 02. 2008 21:08:49
My vedeme 3:1 nezačne skoro ani 3.třetina a už je to 3:2 proč zase takový zbytečný drama:-(
  Martanci 10. 02. 2008 20:49:17
Tak tahle řada šlape na plné obrátky MMS(Malone-Malkin-Sýkora) jupííííí teď už jen pohlídat 3.třetinu přidat i nějaké další góly a body zůstanou opět doma.
  Tomas85 10. 02. 2008 20:45:14
3:1:)
  sefik 10. 02. 2008 20:43:58
no, tohle udělal Sýkora moc hezky... Malkin už jen slíznul smetanu:)
  Šlégr 10. 02. 2008 20:02:27
To je fakt,ani si skoro nebouchnul,chudák jeden!!!
  Martanci 10. 02. 2008 19:56:41
Ještě bych se vrátil k tý bitce Downie-Rutuu. Downie jí vyprovokoval a pak z ní zbaběle utekl slaboch:-)
  Šlégr 10. 02. 2008 19:51:58
Tak po první třetině 1:1!!! Chtělo by to,aby tam Laraque udělal trošku vítr!!! Kor za tu pecku,co dostal Malkin!!!