Pittsburgh - Philadelphia ON-LINE

Podaří se Tučňákům přerušit sérii proher a konnečně tak vyhrát? On-line sledujte zde.

Než začne zápas, připomeňme, že dnešní soupeři se v této sezóně setkali již čtyřikrát. Třikrát vyhrál tým z Philadelphie (jednou na samostatné nájezdy), jednou se z výhry radoval Pittsburgh.

3. Třetina

60:00 - Zápas končí vítězstvím Philadelphie 2:1. Pittsburghu se ani na podeváté v řadě nepodařilo vyhrát. Třetí třetina skončila na střely 10-8 pro Pittsburgh, celkově svého soupeře Tučňáci přestříleli v poměru 33:26
59:57 - Simon Gagne míjí svou střelou opuštěnou bránu Pittsburghu.
59:32 - Crosbyho střela příklepem se neujala.
58:52 - Pittsburgh odvolává brankáře a pokusí se o vyrovnání s výhodou jednoho muže v poli.
58:08 - Další neúspěšná střela Recchiho zápěstím.
56:39 - Escheho se pokusil překonat Mark Recchi, bezúspěšně.
56:11 - Pittsburgh střílí kontaktní GÓÓÓÓL! Jeho autorem je Colby Armstrong, asistovali mu Sergei Gonchar a Tomáš Surový. Stav zápasu je nyní 1:2.
55:00 - Do konce normální hrací doby zápasu zbývá pět minut.
54:43 - Na pět minut si na trestné odpočinou Maxime Talbot a Frederick Meyer za vzájemnou potyčku.
54:04 - Philadelphia využila přesilovku. Gól vstřelil střelou zápěstím Jeff Carter, asistence si připsali Frederick Meyer a Simon Gagne. Stav zápasu je 0:2.
53:30 - Pittsburgh jde do dvojnásobného oslabení. Gillaume Lefebvre hodil puk přes mantinel a jde na dvě minuty za zdržování hry.
52:59 - Sergei Gonchar jde na dvě minuty sedět na trestnou lavici za držení.
52:41 - Sergei Gonchar prověřil Escheho střelou zápěstím.
51:20 - Všechny přesilovky skončily, gól nepadl, Pittsburgh stále prohrává nejtěsnějším rozdílem.
50:16 - Fleury kryl dva pokusy Petra Nedvěda, jeden Simona Gagneho a jeden Jeffa Cartera.
49:20 - Série vyloučení nekončí. Na trestnou lavici si jde odsedět dvouminutový trest za sekání Tomáš Surový.
48:19 - Přesilovka končí vyloučením Marka Recchiho. Na trestnou jde na dvě minuty za hákování.
47:14 - Na trestnou jde na dvě minuty Jonathan Sim, za hákování. Pittsburgh si zahraje přesilovku.
46:59 - Sidney Crosby prohrává bully ve vlastní třetině. Puk získal Mike Richards.
46:52 - Shane Endicott střílí vedle.
46:27 - Dvě zblokované střely, které vyslali na Fleuryho Sami Kapanen a Derian Hatcher.
40:25 - Michell Ouellet míjí svou střelou bránu.
40:00 - Začala třetí třetina, Ryan Malone vybojoval puk při buly nad Mikem Knublem.

2. Třetina

40:00 - Skončila druhá třetina, žádný tým gól nevstřelil a tak stav zůstává 0:1 v neprospěch Penguins. Třetinu vyhrála na střely Philadelphia 12-9, celkově vede Pittsburgh 23-18.
40:00 - Po dvou střelách si připsali Sergei Gonchar a Mark Recchi. Gól se jim však vstřelit nepodařilo.
38:05 - Mike Richards dostává menší trest za hákování, Pittsburgh si zahraje přesilovou hru.
37:02 - O překonání Fleuryho se pokusil Derian Hatcher, jeho střela však byla zastavena obráncem.
35:57 - Backhandem vyslal střelu na Escheho Sergei Gonchar.
35:26 - Střela Ryana Malona byla zblokována obráncem.
35:00 - V druhé části hry je aktivnější tým Philadelphie.
34:02 - Marc-Andre Fleury kryje střely Jonathana Sima a Simona Gagneho.
29:53 - Přesilovka Tučňáků nevyužita.
29:04 - Dvě střely Sidney Crosbyho se neujaly.
27:53 - Tentokrát si zahraje přesilovku Pittsburgh. Menší trest dostal Mike Knuble za krosček.
25:27 - Philadelphia v přesilové hře gól nevstřelila.
25:12 - Fleuryho prověřili Hatcher a Knuble.
23:27 - Maxime Talbot dostává dvě minuty za hákování. Philadelphia si zahraje přesilovku.
22:00 - Turner Stevenson z Philadelphie jde na trestnou jako druhý aktér vzájemné potyčky.
22:00 - Eric Cairns (PIT) jde na pět minut na trestnou lavici za bitku.
20:00 - Druhá třetina začala, Handzuš získal při bully puk. Za Pittsburgh byl na vhazování Malone.

1. Třetina

20:00 - Skončila první třetina. Pittsburgh měl mírnou převahu, na střely vyhrál 14-6. Přesto gól nevstřelil a prohrává 0:1.
17:16 - Konstantin Koltsov si připsal střelu zápěstím.14:45 - Crosby vyhrál v útočném pásmu vhazování nad Petrem Nedvědem.
13:09 - V přesilovce se Pittsburgh dostal do pásma, ale byly z toho jen střely vedle nebo zblokované obránci. Stříleli Whitney, Ouellet a dvakrát Tarnstrom. 11:42 - Mike Richards odešel na trestnou lavici za podražení. 11:16 - Byly uděleny tři malé tresty. Dva dostal Derian Hatcher za filmování a držení, jeden Mark Recchi za krosček.
09:40 - Přesilovka zůstala nevyužita.
08:28 - Tučňáci si vypracovali postupně tři šance, stříleli Recchi, Tarnstrom a Whitney.
07:40 - Pittsburgh si zahraje přesilovku, na trestnou lavici odchází Jonathan Sim.
06:45 - Fleuryho na druhé straně vyzkoušeli Branko Radivojevič s Joni Pitkanenem.
06:37 - Roberta Escheho prověřili Sidney Crosby a Tomáš Surový.
05:51 - První gól zápasu. Hosté udeřili v přesilovce. Gól vstřelil R. J. Umberger, asistenci si připsali Petr Nedvěd a Sami Kapanen.
04:11 - Na trestnou lavici odchází za hákování bek Pittsburghu Dick Tarnstrom.
03:43 - Zápěstím vystřelil i Colby Armstrong, gólový efekt to nepřineslo.
02:46 - Střelu zápěstím Erica Bogunieckiho brankář hostí kryl.
00:00 - Zápas by zahájen. Na úvodním buly se sešli Ryan Malone a Michal Handzuš. Handzuš získal puk pro Philadelphii. Branku Tučňáků hájí Marc-Andre Fleury.