Poslední šance náhradníkům jak se ukázat - Pens v Hershey

V zápase, který se obešel bez všech nových pittsburských hvězd včetně golmana, padaly místo branek hlavně rukavice. Ve druhé třetině uplynulo několik minut a už si ručně vyměnovali názory Andre Roy a George Gomez.

Největší atrakce, který byl plný náhradníků, skončila bez vítěze. Bitka začala blízko střídačky Penguins a nikdo nebyl předem jasný vítěz.Aktivnější byl přeci asi jenom Roy , který Gomezovi srazil helmu.

Ve třetí třetině, kdy už diváci nudou museli usínat, si bitku oba týmy zopakovali. Za Penguins nastoupil do rinku Paul Bissonnette a proti němu šampion v lehké váze Ben Clymer. Že bitky nakonec skončí remízou bylo jasné už na začátku setkání. Clymer Bissonnetta k ničemu nepustil a tloukl do něj hlava nehlava. Bylo to tak jasné vítězství pro Capitals, které smazalo "snahu" Andre Roy.

Že to byl večer tvrdých chlapů potvrdil za Pittsburgh Ryan VandenBussche zákeřným zákrokem na Nolana Yonkmana, který mu to však nestihl oplatit,jelikož byl zadržen rozhodčím.

Pak už na tomto večírku hráčů AHL padaly i branky. Nejprve skóre otevřel Tomáš Surový, jehož šance že se letos podivá do hlavního týmu je hodně malá. Na kempu bylo o mnoho více hráčů kteří se více snažili a byli v daleko lepší formě než on.

Druhou branku Pens přidal Michel Oulett, který je na tom s šancí zahrát si v hlavním týmu o poznání lépe. Spolu s Talbotem patří mezi nejlepší náhradníky v přípravném kempu.

Největší potlesk večera však přece jenom přinesla herní situace. Jednička draftu 2003 Marc-Andre Fleury vychytal Alexeje Ovečkina při samostatném nájezdu který jel po prodloužení. Hráči Washingtonu však nakonoce Pittsburskou nemohoucnost na nájezdech potrestali, když nakonec jediný nájezd večera proměnil Andrew Cassels.

Další zápas Penguins sehrají už v úterý v plné sestavě doma proti Columbusu Blue Jackets.

26. 09. 2005, Will

Česky English
Tabulka divize

No Table

Tabulka konference

No Table

Železní muži
Rob Scuderi GP 119 v řadě
Nick Spaling GP 77 v řadě
Chris Kunitz GP 46 v řadě
Brandon Sutter GP 43 v řadě
Paul Martin GP 38 v řadě
Maxim Lapierre GP 30 v řadě
Blake Comeau GP 24 v řadě
Beau Bennett GP 24 v řadě
GP 16 v řadě
Ben Lovejoy GP 15 v řadě
Aktuální série
Sidney Crosby Pts 4 zápasy
Pts 2 zápasy
Patric Hornqvist Pts 2 zápasy
A 2 zápasy
Čekající na milník
Příští zápasy
Poslední zápasy
Kanadské bodování
Góly
Asistence
Výročí narození
Sean Pronger 1972 (Kanada, 51 let)
Anketa
V dresu Pittsburghu bych v příští sezóně nejraději viděl

Phila Kessela
15261 hlasů, 23% (15261)
Jeff Skinner
13354 hlasů, 20% (13354)
Patricka Sharpa
13460 hlasů, 20% (13460)
T.J. Oshieho
13006 hlasů, 20% (13006)
Martina St. Louise
11150 hlasů, 17% (11150)

Celkem hlasů: 66231
Tento den v minulosti